Windows 11 varsayılan yazıcı seçimi nasıl yapılır, Varsayılan Olarak Ayarla butonu yok nasıl çözülür

21.09.2022 - Okunma Sayısı : 339
Windows 11 varsayılan yazıcı seçimi nasıl yapılır, Varsayılan Olarak Ayarla butonu yok nasıl çözülür
Bu videoda sizlere Windows 11 varsayılan yazıcı seçimi nasıl yapılır, Varsayılan Olarak Ayarla butonu yok nasıl çözülür, uygulamalı olarak gösterdim.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Ayarlar Menüsüne girin, Sağ tıklayarak Kişiselleştir veya Başlangıç menüsünden Ayarlara tıklayarak açabilirsiniz.
Sol menüden Bluetooth ve Cihazlara tıklayın.
Açılan sayfada Yazıcılar ve Tarayıcılara tıklayın.
Varsayılan yazıcı yapmak istediğiniz yazıcının üstüne tıklayın.
Sağ üst köşede Varsayılan Olarak Ayarla butonuna tıklayın.
Varsayılan Olarak Ayarla butonu gözükmüyorsa Yazıcılar ve Tarayıcılar sayfasında Yazıcı tercihleri sayfasında Windowsun varsayılan yazıcımı yönetmesine izin ver ayarını kapatmalısınız.

Etiketler : nasıl yapılır video windows 11 windows microsoft windows varsayılan varsayılan yazıcı yazıcı yazıcı seçimi nasıl yapılır video windows 11 windows microsoft windows varsayılan varsayılan yazıcı yazıcı yazıcı seçimi Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.