Libre Office Calc uygulamasında hücrenin başında 0 gözükmemesi nasıl çözülür

02.10.2022 - Okunma Sayısı : 528
Libre Office Calc uygulamasında hücrenin başında 0 gözükmemesi nasıl çözülür
Bu videoda sizlere Libre Office Calc uygulamasında hücrenin başında 0 gözükmemesi nasıl çözülür farklı yöntemlerle gösterdim.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Başında 0 gözükmesini istediğiniz hücrede sağ tıklayın.
Hücreleri biçimlendire tıklayın.
Kategori kısmındaki Kullanıcı tanımlıyı seçin. Girdiğiniz değerler kaç haneli ise örneğin 0 ile birlikte telefon numarası 11 haneli ise 11 adet 0 yazın.
Tamam butonuna tıklayın
Alternatif : Hücrede sağ tıklayın > hücreleri biçimlendire tıklayın. > Kategori alanını metin seçin. > Tamama tıklayın.

Etiketler : libre office calc ofis yazılımları nasıl yapılır video excel alternatif telefon numarası başında 0 gözükmüyor calc başta 0 yok calc sıfır gözükmüyor Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.