WhatsApp uygulamasında kişiler veya gruplar nasıl sessize alınır?

01.04.2021 - Okunma Sayısı : 1809
WhatsApp uygulamasında kişiler veya gruplar nasıl sessize alınır?
Bu videoda sizlere WhatsApp’ta kişiler veya gruplar nasıl sessize alınır, uygulamalı olarak gösterdim.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Whatsapp uygulamasını açın.
Sessize almak istediğiniz mesajların olduğu sohbeti açın.
Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun.
Bildirimleri sessize al dokunarak ve sessizde kalacağı süreyi seçerek bundan sonra kişiden gelen mesajlarda bildirim almazsınız.
Alternatif
Sessize almak istediğiniz kişinin üstüne basılı tutup, sağ üstte bulunan kapalı ses kutucuğuna dokunmanızda bildirimleri sessize almanızı sağlıyor.

Etiketler : whatsapp nasıl yapılır mobil mesajlaşma uygulamaları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.