WhatsApp'ta kalın , italik , altı çizili , üstü çizili mesaj nasıl atılır?

06.08.2022 - Okunma Sayısı : 537
WhatsApp'ta kalın , italik , altı çizili , üstü çizili mesaj nasıl atılır?
Bu videoda sizlere WhatsApp uygulamasında kalın , italik , altı çizili , üstü çizili mesaj nasıl atılır, uygulamalı olarak gösterdim.

*Deneme* Kalın yazdırır.
_Deneme_ İtalik yazdırır.
~Deneme~ Üstü çizili yazdırır.
```Deneme``` Aralıklı yazdırır.

Etiketler : whatsapp whatsapp kalın yazdırma whatsapp ipuçları whatsapp italik yazdırma whatsapp altı çizili yazdırma whatsapp üstü çizili yazdırma nasıl yapılır whatsapp ipuçları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.