msvcp140.dll hatası ve çözümü

19.05.2018 - Okunma Sayısı : 671
msvcp140.dll hatası ve çözümü
Uygulamayı veya oyunu açtığınızda ( Pes 2018, Skype ve bunlar gibi birçok uygulama ve oyun) “Program, msvcp140.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor.
Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.” gibi bir hata verir. Bu hata Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 uygulamasının bilgisayarınızda yüklü olmamasından kaynaklanır.
Uygulamayı indirin ve yükleyin
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145
İşletim sisteminizin türüne göre uygulamayı yükleyin ( 32bit veya 64bit )

Etiketler : problem çözümleri nasıl yapılır msvcp140.dll hatası msvcp140 Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.