İşletim Sistemi 32 Bit veya 64 Bit mi, nasıl öğrenirsiniz

03.09.2022 - Okunma Sayısı : 343
İşletim Sistemi 32 Bit veya 64 Bit mi, nasıl öğrenirsiniz
Bu videoda sizlere işletim sistemi türünüzü nasıl öğrenirsiniz uygulamalı olarak gösterdim.
İyi Seyirler
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Masaüstünde bulunan Bu Bilgisayar veya Bilgisayar simgesinin üstünde sağ tıklayarak Özellikler menüsünden öğrenebilirsiniz.
Başlat menüsünden arama alanına dxdiag yazarak veya çalıştıra dxdiag yazarak karşınıza açılan pencereden işletim sistemi türünüzü öğrenebilirsiniz.

Etiketler : işletim sistemleri ipuçları windows 7 windows 10 windows 11 nasıl yapılır Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.