Filezilla Ftp Client programı nasıl indirilir, kurulur?

02.03.2022 - Okunma Sayısı : 622
Filezilla Ftp Client programı nasıl indirilir, kurulur?
Bu videoda sizlere filezilla ftp client programı nasıl indirilir ve kurulur uygulamalı olarak gösterdim.
Yazılımın kurulumu internet hızınızın durumuna bağlı olarak 1-5 dakika arası sürüyor.
Dikkatli olunuz. : Yazılımı yükleme ekranında farklı yazılımları da yüklemenizi sağlamaya çalışıyor.Nisan 2022'de yaptığım yüklemede bende Brave Browser yüklemek ister misin reklamı çıktı.
Ana Sayfa
https://filezilla-project.org/
İndirme Sayfası
https://filezilla-project.org/download.php?type=client


Etiketler : filezilla nasıl yapılır programlar ftp programı ftp Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.