Irfan View : Fotoğraf görüntüleme programı

01.11.2018 - Okunma Sayısı : 852
Irfan View : Fotoğraf görüntüleme programı
IrfanView birçok formattaki resimleri görüntülemeye yarayan bir yazılımdır. Birçok alternatifine göre daha hızlı çalışıyor. Türkçe dil desteğine sahiptir. (Eklentisi var, yazının devamında türkçe dil eklentisinin linki bulunmaktadır. ).Ayrıca Jpg png bmp birçok uzantılı formattaki fotoğrafları açabilme desteğine sahiptir. Sürükle bırakabilme, Resim kırpma , boyutlandırma ve benzeri özelliklere de sahiptir.
Windows XP, Vista, 7, 8, 10 ve 11'i desteklemektedir.
Ekran Görüntüsü
irfan view yazılımı
İndirme Linki
http://www.fosshub.com/IrfanView.html/iview451_setup.exe
Ana Sayfa
https://www.irfanview.info
Türkçe Dil Eklentisi
http://www.irfanview.net/lang/irfanview_lang_turkish.exe

Etiketler : irfan view programlar program indir fotoğraf görüntüleme programı yazılımlar yazılım fotoğraf yazılımı fotoğraf resim yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.