Photoscape Fotoğraf düzenleme ve gösterme uygulaması

16.09.2018 - Okunma Sayısı : 628
Photoscape Fotoğraf düzenleme ve gösterme uygulaması

Photoscape uygulaması ile bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları görüntüleme  düzenleme işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Arayüzü sade ve kullanımı kolay bir program.benim izlenimlerim  indirme bağlantısı ve açıklamalar yazının devamındadır.

Benim programı incelemem ve izlenimlerim

 • Program türkçe dil desteğine sahip aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı bu program ile düzenleyebilirsiniz, ayrıca toplu düzenleme seçeneğide bulunmaktadır.
 • Photoscape  program ile Gif yapabiliyorsunuz, yani fotoğraflarınızı slayt şeklinde ve animasyon şeklinde oynatabiliyorsunuz, arka planını değiştirmenize olanak tanıyor
 • Fotoğraflarınızı kırpabiliyorsunuz, üstüne metin ekleyebiliyorsunuz.
 • Fotoğraflarınıza efektler verebiliyorsunuz.
 • Renk toplayıcı özelliği ile imlecinizin bulunduğu yerin renk kodunu alabiliyorsunuz.
 • Ekran yakalama özelliği var.
 • fotoğraflarınızı yeniden adlandırabiliyorsunuz.
 • Fotoğraf kaydederken fotoğraf kalitesi ile oynayabiliyorsunuz.
 • Farklı fotoğraflarınızı bir sayfada toplayabiliyorsunuz
 • Seçtiğiniz fotoğraflardan slayt oluşturabiliyorsunuz.

Programın ücretsiz ve ücretli pro sürümleri bulunmaktadır.Programı kurarken farklı programları indirip kurmanızı tavsiye ediyor kurarken dikkat ediniz.

İndirme Sayfası

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Ana Sayfa

www.photoscape.org


Etiketler : programlar yazılımlar program indir photoscape fotoğraf yazılımları resim yazılımları fotoğraf düzenleme yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.