api ms win crt runtime l1 1.0 hatası nasıl çözülür

06.04.2019 - Okunma Sayısı : 1048
api ms win crt runtime l1 1.0 hatası nasıl çözülür
Ben Sony play Memories uygulamasını yükledikten sonra bu hatayla karşılaştım. Siz farklı bir uygulama yükledikten sonra böyle bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Sorunun kaynağı benim tespitime göre bilgisayarınızda Universal C Runtime Güncellemesinin yüklü olmamasından kaynaklanıyor. Ben yüklemeyi yaptıktan sonra hata vermedi.
İndirme Bağlantısı
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows
adresine giriyorsunuz. Kullandığınız işletim sistemine göre yamayı indirip bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.
Kolay gelsin.

Etiketler : problem çözümleri nasıl yapılır windows sorunları sony play memories api ms win crt runtime l1 1.0 Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.