En Çok Kullanılan İçerik Yönetim Sistemlerinden WordPress 5.0 versiyonu

10.12.2018 - Okunma Sayısı : 600
En Çok Kullanılan İçerik Yönetim Sistemlerinden WordPress 5.0 versiyonu
Dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biri olan wordpress in 5. versiyonu çıktı. Yeni gelen versiyon ile birçok yeni özelikte eklenmiş oldu. Sanırım benim gördüğüm en büyük yenilik yazı ekleme kısımının büyük oranda değişmesi. Eski editörün yerine yeni bir editör eklenmesi olmuş. Yeni editör blok mantığıyla çalışıyor.
İndirme Adresi
İndirmek için tıklayınız
Ana Sayfa
Girmek için tıklayınız

Etiketler : wordpress blog wordpress indir wordpress 5 Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.