Ücretsiz hatırlatma programı Wise Reminder 1.3.2.87

07.07.2019 - Okunma Sayısı : 1770
Ücretsiz hatırlatma programı Wise Reminder 1.3.2.87
Bugünkü yazımda sizlere wise reminder yazılımından bahsedeceğim.
Wise reminder yazılımı ile planladığınız işleri, yapılacak işlerinizi ya da notlarınızı kaydederek belirlediğiniz zamanda size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz
Program Türkçe ve birçok dili destekliyor.
Çok basit ve anlaşılır bir ara yüzü var.
Ekran Görüntüsü

Hatırlatıcılar bölümüne girip yeni + yazan yere tıklayıp yeni bir kayıt ekleyebiliyorsunuz.
Yeni kayıt eklerken hangi gün hatırlatmasını ne sıklıkla tekrarlatması ve zil sesi seçebiliyorsunuz.
Tamamlanmış işleriniz ve Hatırlatıcı işleriniz ayrı bölümlerdedir. Sol taraftan seçerek girebiliyorsunuz.
Windows XP, Vista, 7 / 8/10 işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
Ayarlar kısmından başlangıçta çalıştır yazan yere tıklayarak bilgisayarınızı açtığınızda otomatik devreye girmesini sağlayabilirsiniz.
Yazılımı kurarken reklam amaçlı farklı bir program kurulumu önermiyor. Bu güzel bir şey çünkü birçok yazılım indirilip kuruluma geçildiği zaman alakasız farklı yazılımlarında faydalı olabileceğini önererek sizin kurmanızı sağlıyor. Bu da hem bilgisayarınızda fazla program yükleyerek yer kaplıyor, hem de sistemi hantallaştırıyor.
İndirme Bağlantısı
http://downloads.wisecleaner.com/soft/WRMSetup_1.3.2.87.exe
Ana Sayfa
https://www.wisecleaner.com/wise-reminder.html
Videolu Anlatım


Etiketler : programlar yazılımlar program indir yazılım indir wise reminder hatırlatıcı hatırlatıcı programlar hatırlatıcılar verimlilik yazılımları verimlilik programları wise reminder reminder ücretsiz hatırlatıcı Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.