Wise Auto Shutdown : Otomatik olarak bilgisayarı yeniden başlatın, kapatın.Yazı Tarihi : 10.05.2019

Okunma Sayısı : 752


Bugünkü yazımda sizlere wise auto shutdown yazılımından bahsedeceğim.Wise auto shutdown yazılımı ile bilgisayarınızı belirlediğiniz bir süre sonra otomatik olarak kapatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak yeniden başlatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak oturumu kapatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak hazırda bekletebiliyorsunuz ve Windows vista ve üstü işletim sistemlerini kullanıyorsanız bilgisayarı otomatik olarak uykuya geçirebiliyorsunuz.

Programın kurulum dosyası çok küçük.

Programın türkçe dil desteği var.

Menüden başlangıçta çalıştıra tıklayarak, Otomatik olarak bilgisayarınızı açtığında programın açılmasını sağlayabilirsiniz.

“Lütfen görev çalıştırılmadan 5 dakika önce bana hatırlat”  seçeneğini işaretleyerek kapanmadan önce sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarı Kapatma, Yeniden başlatma, Hazırda Bekletme, oturumu kapatma, Windows vista ve sonrası içinde uykuya geçirme özellikleri mevcut.

Belirli bir zamanda , Bulunduğunuz zamandan seçtiğiniz  süre sonrasına , Günlük veya boşta beklemede geçen süre sonrasına ayarlayabiliyorsunuz.

Yeşil renkte olan Görevi başlat butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.

İndirmek Linki

İndirmek için tıklayınız

Ana Sayfa

https://www.wisecleaner.com/


-> Yorumlar

Kalan Karakter :

Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır