Wise Auto Shutdown : Otomatik olarak bilgisayarı yeniden başlatın, kapatın.

10.05.2019 1238

Wise Auto Shutdown : Otomatik olarak bilgisayarı yeniden başlatın, kapatın.
Bugünkü yazımda sizlere wise auto shutdown yazılımından bahsedeceğim. Wise auto shutdown yazılımı ile bilgisayarınızı belirlediğiniz bir süre sonra otomatik olarak kapatabiliyorsunuz. Bilgisayarı otomatik olarak yeniden başlatabiliyorsunuz. Bilgisayarı otomatik olarak oturumu kapatabiliyorsunuz. Bilgisayarı otomatik olarak hazırda bekletebiliyorsunuz ve Windows Vista ve üstü işletim sistemlerini kullanıyorsanız bilgisayarı otomatik olarak uykuya geçirebiliyorsunuz.
Ekran Görüntüsü
Wise Auto Shutdown
Programın kurulum dosyası çok küçük.
Programın Türkçe dil desteği var.
Menüden başlangıçta çalıştıra tıklayarak, Otomatik olarak bilgisayarınızı açtığında programın açılmasını sağlayabilirsiniz.
“Lütfen görev çalıştırılmadan 5 dakika önce bana hatırlat” seçeneğini işaretleyerek kapanmadan önce sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.
Bilgisayarı Kapatma, Yeniden başlatma, Hazırda Bekletme, oturumu kapatma, Windows Vista ve sonrası içinde uykuya geçirme özellikleri mevcut.
Belirli bir zamanda , Bulunduğunuz zamandan seçtiğiniz süre sonrasına , Günlük veya boşta beklemede geçen süre sonrasına ayarlayabiliyorsunuz.
Yeşil renkte olan Görevi başlat butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.
İndirmek Linki
http://downloads.wisecleaner.com/soft/WASSetup.exe
Ana Sayfa
https://www.wisecleaner.com/

Etiketler : program indir programlar yazılımlar verimlilik yazılımları otomatik kapama yazılımları bilgisayarı otomatik kapama

Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez