Wise Auto Shutdown : Otomatik olarak bilgisayarı yeniden başlatın, kapatın.


Yazı Tarihi : 10.05.2019 Okunma Sayısı : 962


Bugünkü yazımda sizlere wise auto shutdown yazılımından bahsedeceğim.Wise auto shutdown yazılımı ile bilgisayarınızı belirlediğiniz bir süre sonra otomatik olarak kapatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak yeniden başlatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak oturumu kapatabiliyorsunuz.Bilgisayarı otomatik olarak hazırda bekletebiliyorsunuz ve Windows vista ve üstü işletim sistemlerini kullanıyorsanız bilgisayarı otomatik olarak uykuya geçirebiliyorsunuz.

Programın kurulum dosyası çok küçük.

Programın türkçe dil desteği var.

Menüden başlangıçta çalıştıra tıklayarak, Otomatik olarak bilgisayarınızı açtığında programın açılmasını sağlayabilirsiniz.

“Lütfen görev çalıştırılmadan 5 dakika önce bana hatırlat”  seçeneğini işaretleyerek kapanmadan önce sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarı Kapatma, Yeniden başlatma, Hazırda Bekletme, oturumu kapatma, Windows vista ve sonrası içinde uykuya geçirme özellikleri mevcut.

Belirli bir zamanda , Bulunduğunuz zamandan seçtiğiniz  süre sonrasına , Günlük veya boşta beklemede geçen süre sonrasına ayarlayabiliyorsunuz.

Yeşil renkte olan Görevi başlat butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.

İndirmek Linki

İndirmek için tıklayınız

Ana Sayfa

https://www.wisecleaner.com/


Etiketler :

  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez