Windows 7 Yönetici iznini devre dışı bırakma veya izin seviyesini düşürme

22.07.2018 - Okunma Sayısı : 779
Windows 7 Yönetici iznini devre dışı bırakma veya izin seviyesini düşürme
Windows 7 de herhangi bir uygulama yüklerken veya sistem ayarı değiştirirken izin ver , izin verme diye uyarı verir bu uyarının nasıl kaldırılacağını veya seviyesini düşürüp yükseltilebileceğini yazının devamından öğrenebilirsiniz.
Not: Hesabınız standart kullanıcı ise değiştiremezsiniz.


1.Başlat Menüsüne tıklayın

2. Denetim Masası  yazan yere tıklayın.

3. Çıkan Pencerede Sistem ve Güvenlik’e tıklayın.

4.Kullanıcı Hesabı denetimi ayarlarını değiştir’e tıklayın.

5.Kırmızı kare ile gösterdiğim yerden çubuğu aşağı doğru çekin. En aşağıya çektiğinizde sizi hiç uyarmaz.Her Kademede yanda yazan uyarıları mutlaka dikkate alınız. İşlemi tamamlamak için Tamam’a basın.

Etiketler : nasıl yapılır windows 7 işletim sistemleri microsoft windows win7 nasıl yapılır windows 7 işletim sistemleri microsoft windows win7 Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.