Windows 7 varsayılan yazıcı nasıl seçilir?

29.10.2018 - Okunma Sayısı : 705
Windows 7 varsayılan yazıcı nasıl seçilir?
Bu videomuzda birden çok yazıcı kullanan kullanıcılar için windows 7’de varsayılan yazıcı nasıl seçilir sizler için paylaştık.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Başlat menüsüne tıklayın.
Aygıtlar ve Yazıcılar menüsüne tıklayın.
Varsayılan olarak ayarlamak istediğiniz yazıcının üstünde sağ tıklayın.
Varsayılan yazıcı olarak ataya tıklayın

Etiketler : nasıl yapılır yazıcı windows microsoft windows video windows 7 varsayılan yazıcı Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.