Windows 11'de masaüstü simgeleri nasıl gösterilir

10.04.2022 - Okunma Sayısı : 435
Windows 11'de masaüstü simgeleri nasıl gösterilir
Bu videoda sizlere Windows 11 işletim sisteminde bilgisayar, geri dönüşüm kutusu, ağ ve kullanıcı dosyanız nasıl gösterilir, nasıl gizlenir uygulamalı olarak gösterdim.

Masaüstünde Sağ Tıklayın
Kişiselleştir'e tıklayın
Temalar'a tıklayın
Masaüstü Simge ayarlarına tıklayın
Seçiminizi yaptıktan sonra uygula ve tamam'a tıklayın.

Etiketler : windows 11 nasıl yapılır windows 11 masaüstü simgeleri windows 11 masaüstü simgeleri ekleme win11 masaüstü simgeleri ekleme Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.