Windows 11 Sağ tık menüsü nasıl eski windows versiyonlarındaki gibi görünür?

07.05.2022 - Okunma Sayısı : 422
Windows 11 Sağ tık menüsü nasıl eski windows versiyonlarındaki gibi görünür?
Bu videoda sizlere Windows 11 Sağ tık menüsü nasıl eski windows versiyonlarındaki gibi görünür uygulamalı olarak gösterdim.
1.adım Kayıt defteri düzenleyicisini (regedit) açarak KEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\CLASSES\CLSID\ yoluna gidiniz.
2.adım {86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2} adında yeni bir anahtar oluşturunuz.
3.adım {86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2} olarak oluşturduğunuz anahtarın üstünde sağ tıklayarak InprocServer32 anahatarını oluşturunuz.
4.adım InprocServer32 anahtarının içine girerek herhangi bir değişiklik yapmadan değeri değiştirin ve Tamam'a tıklayın.
5.adım Bilgisayarınızı yeniden başlatın veya görev yöneticisinden Windows gezginini bularak yeniden başlatın.

Etiketler : windows 11 nasıl yapılır sağ tık menüsü windows 11 sağ tık menüsü Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.