Windows 10 başlangıç dosyasına nasıl erişilir?

17.09.2018 - Okunma Sayısı : 650
Windows 10 başlangıç dosyasına nasıl erişilir?
Bugün başıma gelen bir problem yeni bir şey öğrenmeme sebep oldu. Problem şuydu : bir yazılım windows başlangıcında kendi kendine devreye girmeliydi. Windows başlangıcında otomatik olarak başlat tiki işaretli olmasına rağmen başlamadı.
bende çözüm olarak klasik başlat > tüm programlar > başlangıç ın içine atmak istedim ancak windows 10 kullanıyordum. Araştırdım ve sorunumu şöyle çözdüm;
Çalıştır’a giriyoruz ( bulamıyorsanız Win + R tuşuna basın. )
çalıştır’a
shell: startup yazın entere basın bir pencere çıkacak bu pencereye windows başlangıcında açılacak programın kısayolunu atarsanız, başlangıçta açıldığını göreceksiniz.
Bu yazı windows 10 başlangıca program koyma, windows 10 başlangıç kısayol ekleme, windows 10 açılışa program ekleme gibi aramalarınıza çözüm olabilir.

Etiketler : windows 10 windows microsoft windows nasıl yapılır video windows başlangıç windows startup başlangıç dosyası windows başlangıç dosyası Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.