Winamp’a alternatif müzik çalar yazılım AIMP

28.01.2017 - Okunma Sayısı : 557
Winamp’a alternatif müzik çalar yazılım AIMP
Birçok kişi bilgisayarında bulunan müzikleri oynatmak için winamp yazılımını kullanıyor. Aimp winamp’a iyi bir alternatif. Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Özellikleri, oynattığı formatlar indirme bağlantısı ve ana sayfası yazının devamındadır.
Programın Özellikleri
Türkçe dil desteği
Ekolayzır ayarı var ayrıca hazır ekolayzır profil seçenekleride var ( rock , bass gibi )
İnternet radyolarını çalabiliyor.
Format dönüştürme özelliği varmış (bu özelliği deneme fırsatım olmadı.)
Değişik temalar
Eklenti desteği
Kısayollarla daha kolay kullanım.
Arama
Oynattığı Formatlar
.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM
İndirme Bağlantısı
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Ana Sayfa
https://www.aimp.ru

Etiketler : winamp alternatif programlar yazılımlar aimp müzik çalar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.