vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır?( Resimli Anlatım )

08.05.2018 - Okunma Sayısı : 1232
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır?( Resimli Anlatım )
Bir sosyal medya sitesi olan vkontakte hesabınızı nasıl kapatabilirsiniz bu yazımda sizlere ekran görüntüleriyle paylaştım.
Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.
Not  : Web siteler zaman içinde sürekli güncellenmektedir.Ekran görüntüleri ile o an  karşınıza çıkan sayfa aynı olmayabilir.Bu  sebepten işlemlerinizi gerçekleştirirken karşınıza çıkan sayfalardaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okuyarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz.
Açılan sayfalardaki uyarıları ve yazıları mutlaka okuyunuz.
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 1
Kullanıcı adı ve şifrenizi girip log in butonuna tıklayın.
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 2
sağ üstte köşede bulunan isminizin yanındaki ok işaretine tıklayın.
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 3
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 4
Açılan sayfanın en alt kısmında sayfanızı buradan silebilirsiniz yazar oraya tıklayın.
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 5
silme sebebinizi seçin  ve profilini sil butonuna tıklayın.
vk Vkontakte hesap silme nasıl yapılır 6 2.YÖNTEM 
http://vk.com/settings?act=deactivate adresinden yapabilirsiniz.

Etiketler : nasıl yapılır hesap pasif etme hesap kapatma vkontakte sosyal medya vk vkontakte hesap kapatma Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.