Visual Studio Code yazılımında kodların düzenlenmesi Reindent nasıl yapılır

16.10.2022 - Okunma Sayısı : 347
Visual Studio Code yazılımında kodların düzenlenmesi Reindent nasıl yapılır
Visual Studio Code yazılımında işletim sisteminize göre aşağıdaki kısayolları kullanarak yapabilirsiniz.
Reindent'in türkçe karşılığı Yeniden girinti. Yeniden girinti özelliğini kullanarak sizde videodaki gibi yazdığınız kodları girintiler vererek anlamanızı ve sorun çözümlerinde kod takibini kolaylaştırabilirsiniz.
Yazılı Anlatım
Microsoft Windows Shift + Alt + F
Mac Shift + Option + F
Ubuntu Ctrl + Shift + I
Videolu Anlatım Short
https://www.youtube.com/shorts/cJeX11Pb-IQ

Etiketler : vscode nasıl yapılır visual studio code reindent kısayol kısayollar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.