Uzaktan Yardım Programı Team Viewer

11.06.2018 - Okunma Sayısı : 651
Uzaktan Yardım Programı Team Viewer
TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturabilir , uzaktan bilgisayarı yönetebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için her iki bilgisayara da uygulamayı yüklemeniz yeterlidir.
Mobil ve Normal Bilgisayarda birçok platformu desteklemektedir.(Windows, Mac , Android )Kişisel kullanım için ücretsiz, Ticari kullanım için lisans almanız gereklidir.
İndirme Bağlantıları
Windows
https://download.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe
Anında Destek almak için Quick Support Uygulamasını kullanmanız yeterlidir.
https://download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe
Diğer İşletim Sistemleri için bakıyorsanız.
https://www.teamviewer.com/tr/download
Satın Almak için Fiyatlara bakmak için.
https://www.teamviewer.com/tr/pricing/
Ana Sayfa
https://www.teamviewer.com/

Etiketler : programlar team viewer uzaktan destek yazılımlar anydesk alternatif uzaktan yardım Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.