Ücretsiz Torrent İndirme Programı qBittorent

12.08.2018 - Okunma Sayısı : 790
Ücretsiz Torrent İndirme Programı qBittorent
qBittorrent, Windows, Mac , Linux gibi birçok platformda çalışan utorrent alternatifi ücretsiz bir torrent programıdır. Alternatiflerine benzer bir ara yüze ve gelişmiş birçok özelliklere sahip qbittorrent’in Türkçe dil desteği de vardır. Torrentleri sıraya alabilir ve önceliklendirebilirsiniz. İndirme bağlantısı yazının devamındadır.
Ekran Görüntüsü
qBittorrent
İndirme Bağlantıları
32 bit indirme sayfası
64 bit indirme sayfası
Qbittorrent Download Sayfası
Ana Sayfa
https://www.qbittorrent.org/
26.10.2022 tarihinde indirme bağlantıları güncel versiyon linkleriyle güncellenmiştir.

Etiketler : qbittorent torrent yazılımı torrent indirme yazılımı programlar yazılımlar program indir Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.