Ücretsiz Sıkıştırma Programı Peazip 8.9.0

17.02.2017 - Okunma Sayısı : 509
Ücretsiz Sıkıştırma Programı Peazip 8.9.0
Ücretsiz Sıkıştırma programı arayanlar için iyi bir çözüm, sürekli reklam çıkarmıyor yada sürekli satın al sayfası çıkmıyor.
İsteğe bağlı bilgisayara yüklemeden portable (taşınabilir) sürümünü indirip kullanabilirsiniz.
25.10.2022 tarihinde bilgisayarıma Peazip 8.9.0 yazılımını indirip, kurdum.
Yazılımın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.
Yazılımı kişiselleştirebiliyorsunuz. Görünüm ve menü renklerini değiştirebiliyorsunuz, ayarlar sayfasından tema değişikliği de yapabiliyorsunuz.
İndirmek için yazının devamına bakınız.
Ekran Görüntüsü
Peazip
İndirme Bağlantıları
64 Bit
64 bit Versiyonu
32 Bit
32 bit Versiyonu
Portable
Portable Versiyonları
Ana Sayfa
https://peazip.github.io/
03.04.2022 tarihinde indirme bağlantısının çalışmadığı fark edilerek güncellenmiştir. Linkler çalışmaktadır.
26.10.2022 tarihinde güncel versiyonları ile linkler değiştirilerek güncellendi. Yazı başlığıda güncellenmiştir.

Etiketler : programlar sıkıştırma yazılımları peazip winrar alternatif yazılımlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.