Free Solitaire 123 Ücretsiz Kart oyunları

28.10.2018 - Okunma Sayısı : 697
Free Solitaire 123 Ücretsiz Kart oyunları
  İçeriğinde Diplomat, Flower Garden, Forty Thieves, FreeCell, Golf A-K, Klondike, Klondike by Threes, Pyramid, Spider, Spider One Suit, Spider Two Suits, Yukon gibi 12 tane kart oyunu bulunan canınız sıkıldıysa keyifli zaman geçirmenizi sağlayan oyunlar aşağıdaki gibidir.
Ekran Görüntüsü
Free Solitaire 123
Klondike by Threes
Pyramid
Spider
Spider One Suit
Spider Two Suits
Yukon
İndirme Linki
https://www.treecardgames.com/downloads/123freesolitaire-v1100-setup.exe
Ana Sayfa
https://www.123freesolitaire.com

Etiketler : spider 123 free solitaire oyun indir kart oyunları oyunlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.