Ücretsiz E-Posta istemcisi Thunderbird 60

02.09.2018 - Okunma Sayısı : 606
Ücretsiz E-Posta istemcisi Thunderbird 60
Thunderbird, Outlook benzeri kurulması ve özelleştirmesi kolay, ücretsiz bir e-posta istemcisi uygulamasıdır. Microsoft Outlook’a alternatif olarak kullanabilirsiniz. indirme bağlantısı yazısının devamındadır.
Yazılımın türkçe dil desteği bulunmaktadır. Microsoft Outlook'ta var olan birçok özellik Thunderbird yazılımında da bulunmaktadır. Kullanımı kolay, sade bir arayüzü bulunmaktadır. Yazılımın Eklentiler bölümünde birçok tema seçeneği bulunmaktadır. Kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.
Ana Sayfa
https://www.thunderbird.net/tr/
İndirme Bağlantısı
https://download.mozilla.org/?product=thunderbird-60.0-SSL&os=win&lang=tr

Etiketler : Mozilla Thunderbird nasıl yapılır mail yazılımı mail istemci Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.