TosHdpAPI.dll eksik hatası nasıl çözülür?

10.07.2018 - Okunma Sayısı : 642
TosHdpAPI.dll eksik hatası nasıl çözülür?
Toshiba laptop kullanan bir arkadaşımda
TosBtMng.exe
Program, TosHdpAPI.dll Bilgisayarınızda eksik olduğundan başlatılamıyor.Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin” hatası alıyordu.
Sorunu çözmek için dosya konumlarını bulmakla başladım çalışmaya
:\Program Files\Toshiba\Bluetooth Toshiba Stack\sys\TosHdpAPI.dll
:\Program Files\Toshiba\Bluetooth Toshiba Stack\TosBtMng.exe
bu konumlarında bulunan dosyalarınızdan biri bozulmuş veya silinmiş olabilir.
bende bluetooth uygulamasını tekrar yükledim ve sorun çözüldü
https://emea.dynabook.com/support/drivers/laptops/ bu adresten marka ve modelinize uygun bluetooth sürücüsünü bulup driver ve uygulamasını tekrar yükleyerek çözümü deneyebilirsiniz.
03.04.2022 tarihinde linkin açılmadığı farkedilerek, link güncellenmiştir.

Etiketler : problem çözümleri nasıl yapılır toshdpapi toshdpapi.dll Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.