15 - Tema düzenleme temeli - Sıfırdan Uygulamalı Blogger Kullanımı

17.12.2022 227

15 - Tema düzenleme temeli - Sıfırdan Uygulamalı Blogger Kullanımı
Videolu Anlatım

Merhaba, Temel düzeyde anlattığım öğrenmesi ve kullanımı çok kolay olan Blogger'ı, bu video serisini izleyerek ve kendinize göre uygulayarak öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Videoları hazırlarken sizleri de sıkmamak için maksimum 9 dakikayı geçmemeye özen gösterdim ayrıntılara girmemeye çalıştım. Videolarda gösterilen sayfalarda yazılı açıklamaları, uyarıları, kuralları, kullanım koşullarını dikkatlice okuyup işlemlerinizi gerçekleştiriniz.
Url adresi girerken türkçe karakter kullanmamalısınız, Örneğin Cüneyt IŞILAK için cuneytisilak. Blogunuza isim verirken ve içerik oluştururken marka, telif hakkı gibi ihlaller yapmamanızı, blog içeriğinizi oluştururken ve kullanırken kullanım koşullarına uymanızı tavsiye ederim.
https://www.blogger.com/content-policy
Eksik anlattığım bölümler olabilir eksik gördüğünüz, merak ettiğiniz, takıldığınız veya eklemek istediğiniz bir detay varsa lütfen yorum bölümüne yazın. Sizlerden gelen geri bildirimler, yorumlar ile video serisine devam edip, yeni videolar eklemeye devam edeceğim.

Etiketler : blogger blogger video serisi nasıl yapılır video blogspot google blogger google Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez