Tapo’nun Yeni Güvenlik Kamerasıyla Evler Gece/Gündüz Güvende

11.01.2023 - Okunma Sayısı : 210
Tapo’nun Yeni Güvenlik Kamerasıyla Evler Gece/Gündüz Güvende
 TP-Link, Tapo ev güvenlik kameralarına yeni bir model ekledi. Tapo C210 model iç mekan kamerası, 2K video çekim özelliği, uygulamadan kolay yönetim ve mahremiyeti koruyan Gizlilik Modu ile dikkat çekiyor.
 Günümüzde evlerin ve evdekilerin güvenliği için pek çok kişi güvenlik kamerasına sahip olmak istiyor. Kamera tercihinde kolay kurulması ve kullanılması, iyi kalitede görüntü vermesi, geniş açıya sahip olması gibi pek çok özellik rol oynuyor. TP-Link®, Tapo serisi kameralarla bu ihtiyaca çözüm sunuyor. Hem iç hem dış mekan kamera modelleri olan Tapo serisine yeni bir model daha eklendi. Bir iç mekan kamerası olan Tapo C210 hem gece hem gündüz kaliteli görüntü elde edebiliyor.
Tapo C210
 2K kalitede görüntü elde eden Tapo C210 kamera, her ayrıntıyı kristal netliğinde kaydedebiliyor. Yatay ve dikey hareket yeteneğine sahip olan kamera, yatayda 360 derece, dikeyde ise 114 derece dönebiliyor. Böylece her hareketi yakalamak mümkün oluyor. Evde değilken de evin içini, evdeki aile üyelerini (çocuklar, evcil hayvanlar, bakıma muhtaç kişiler) kontrol etmek ve gerektiğinde onlarla iletişime geçmek mümkün oluyor. Çünkü Tapo C210 üzerinde mikrofon ve hoparlör yer alıyor. Bu da karşılıklı sesli iletişim olanağı sağlıyor.
Kamerayı herkes kurabilir
 WiFi’a bağlı çalışan ve bu nedenle kurulumu ve kullanımı son derece basit olan Tapo C210’u bir uzman gerekmeden herkes rahatlıkla evinde kurup kullanmaya başlayabiliyor. Android ve iOS destekli Tapo uygulaması üzerinden kameranın kurulumu çok kısa sürede, kolayca yapılıyor. Yine bu uygulamadan her türlü ayar, seçenek belirleniyor ve anlık görüntüler izlenebiliyor.
 Bir hareket algıladığında kamera kullanıcılara bildirim göndererek uyarıyor. Ayrıca istenmeyen misafir ışık ve ses efektleriyle ürkütülebiliyor. Evden uzakta, tatilde vb iken bu işlev daha da önemli oluyor. Sadece gündüz değil gece görüşüne de sahip olan kamera ile evler ve evdekiler gece-gündüz güvende oluyor. 850 nm kızılötesi gece görüşü özelliği ile düşük ışık koşullarında yaklaşık 9 metreye kadar görüntü elde edebilen Tapo C210, 3 MP ultra yüksek çözünürlükle her an, her ayrıntıyı yakalayabiliyor.
Mahremiyet ve güvenlik unutulmuyor
 Tapo C210, güvenliği sağlarken mahremiyeti de ihmal etmiyor. Kamerada yer alan Gizlilik modu, istendiğinde gözetimi tamamen kapatmaya yarıyor. Böylece –dışarıdan saldırı da dahil- görüntü alınamıyor.
 Tapo C210 kamera, SD karta (256 GB) kayıt yapma özelliğine sahip. Tüm görüntüler SD karta kaydedilebiliyor; bu da internet korsanlarının görüntülere ulaşmasına karşı bir önlem oluyor.
 Tapo C210 iç mekan güvenlik kamerası Tapo uygulamasından kolayca yönetilebiliyor. Bu uygulamadan birden fazla kamera ya da diğer Tapo ürünlerini de birlikte yönetmek ve farklı senaryolar oluşturmak mümkün oluyor. C210 kamera 1,019 TL (KDV dahil) fiyatla Türkiye’de satışa sunuldu.
Tapo C210 hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/cloud-camera/tapo-c210/#

Etiketler : tp-link tplink tplink tapo güvenlik kamerası güvenlik cihazları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.