SuperTuxKart 0.93 : Karting yarış oyunu

22.11.2018 - Okunma Sayısı : 603
SuperTuxKart 0.93 : Karting yarış oyunu
3 Boyutlu, eğlenceli, açık kaynak kodlu ve ücretsiz karting yarış oyunu. Bu oyun ile oldukça eğlenceli güzel zaman geçirebilirsiniz. Oyunda birçok farklı karakter bulunmaktadır. Bilgisayara karşı yarışabilirsiniz. Oyunun zamana karşı, story ve buna benzer birçok modu da bulunmaktadır.1 pcde 4 arkadaşınıza karşı yarışabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü

Not : oyunun ağ üzerinden çok oyunculu modları şu anda geliştirme aşamasındaymış.
Oyunun Linux, MacOS ve Android indirme bağlantılarına ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Windows için indirme bağlantısı yazının devamındadır.
İndirme Bağlantısı
64 Bit
https://sourceforge.net/projects/supertuxkart/files/SuperTuxKart/0.9.3/supertuxkart-0.9.3-win64.exe/download
32 Bit
https://sourceforge.net/projects/supertuxkart/files/SuperTuxKart/0.9.3/supertuxkart-0.9.3-win32.exe/download
Ana Sayfa
https://supertuxkart.net/

Etiketler : oyunlar yarış oyunları araba yarışı küçük oyunlar eski oyunlar karting yarışı Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.