Sublime Text uygulamasında çoklu seçim veya çoklu satır seçimi nasıl yapılır

30.08.2022 - Okunma Sayısı : 645
Sublime Text uygulamasında çoklu seçim veya çoklu satır seçimi nasıl yapılır
Bu videoda sizlere Sublime Text uygulamasında çoklu seçim veya çoklu satır seçimi nasıl yapılır uygulamalı olarak gösterdim. İyi Seyirler

Sublime Text Toplu satır seçimi ve düzenleme CTRL+SHIFT+L kısayolu ile yapabilirsiniz.
Sublime Text İstediğiniz yer veya satırları seçip toplu düzenlemek için CTRL+Mouse Sol Tık kısayolunu kullanabilirsiniz.

Etiketler : klavye kısayolları kod editörleri web programlama programlama editör sublime text nasıl yapılır kısayollar kısayollar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.