Sony çizim uygulamasında çizim nasıl yapılır?

22.06.2019 - Okunma Sayısı : 706
Sony çizim uygulamasında çizim nasıl yapılır?
Bu videoda sizlere kısa kısa Sony çizim uygulamasını gösterdim. Birçok alternatifi olan, android çizim uygulaması olan bu uygulamada nasıl boş bir sayfaya çizim yapılabileceği, nasıl fotoğraf üstüne çizim yapılabileceği, Nasıl fotoğraf üstüne fotoğraf ekleneceğini sizlerle paylaştım. Uygulamanın birçok özelliği mevcut ben kısa kısa birkaç özelliğini göstererek sizlerle paylaştım.
İyi Seyirler
İndirme Bağlantısı
Uygulama linki play store den kaldırıldığı için sitemizde bağlantısı kaldırılmıştır. Arama motorlarında hala apk versiyonlarının bağlantıları bulunmaktadır.

Etiketler : uygulamalar mobil cep telefonları sony çizim sony çizim uygulaması nasıl yapılır video Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.