Soldat 2 Boyulu Aksiyon Oyunu

19.04.2020 - Okunma Sayısı : 678
Soldat 2 Boyulu Aksiyon Oyunu
2 boyutlu oldukça güzel zaman geçirebileceğiniz bir aksiyon oyunudur.
Ekran Görüntüsü
Soldat 2 Boyulu Aksiyon Oyunu
Oyunu isterseniz multiplayer olarak, isterseniz bilgisayara karşı botlarla oynayabilirsiniz. Birçok harita seçeneğinin yanı sıra Deathmatch, capture flag gibi birçok oyun modu da oyunun içinde bulunmaktadır.
İndirme Bağlantısı
https://www.soldat.pl/en/download/soldat171.zip
Ana Sayfa
https://www.soldat.pl/

Etiketler : oyunlar soldat 2 boyutlu Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.