Silinen dosyaları kurtarma programı : Recuva 1.53

06.11.2018 - Okunma Sayısı : 627
Silinen dosyaları kurtarma programı : Recuva 1.53
Silinen dosyaları kurtarmak için güzel bir çözüm recuva programı, hem ücretsiz versiyonu hem de ücretli pro versiyonu bulunmaktadır. Türkçe dil desteği mevcuttur. Silinen dosyayı kategori olarak aratabiliyorsunuz (müzik, resim, belge ve benzeri gibi)
Ekran Görüntüsü

Daha detaylı açıklamalar için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
İndirme Bağlantısı
https://download.ccleaner.com/rcsetup153.exe
Ana Sayfa
http://www.ccleaner.com/recuva

Etiketler : programlar yazılımlar kurtarma programları kurtarma yazılımları silinen dosyaları kurtarma silinenleri kurtarma recuva recuva indir Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.