Samsung SM-T280Q tablet nasıl sıfırlanır?

14.08.2019 - Okunma Sayısı : 837
Samsung SM-T280Q tablet nasıl sıfırlanır?
Samsung SM-T280Q tablet nasıl sıfırlanır uygulamalı olarak gösterdim .Cihazınızın şarjının dolu olmasına ve içeriğindeki tüm önemli verilerinizi yedeklediğinize dikkat ediniz. Cihazınıza hafıza kartı takılı ise çıkartınız.
Home Tuşu + Ses açma + Açma Kapama tuşlarına sırayla basılı tutun . Samsung logosu çıkana kadar bekleyin.
Ses açma ses kapama tuşları yardımıyla wipe data factory reset yazısına gelip açma kapama tuşuna basın. Eminseniz Yes yazısının üstüne gelin ve açma kapama tuşana basın.
Wipe cahce partition yazısına gelip açma kapama tuşuna basın. Eminseniz Yes yazısının üstüne gelin açma kapama tuşuna basın. Daha sonra reboot yazısına gelip cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz.
Videolu Anlatım


Etiketler : nasıl yapılır video samsung tablet sm t280 tablet sıfırlama samsung tablet samsung tablet sıfırlama Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.