RSS Bandit, Rss Okuyucu

16.08.2019 - Okunma Sayısı : 808
RSS Bandit, Rss Okuyucu
Rss, web sitelerine yeni eklenen, paylaşılan içeriğin kolayca takip edilmesini sağlayan bir web sayfası habercisidir. Rss ile ilgili ilerde daha kapsamlı yazılar paylaşacağım.
Ekran Görüntüsü

Rss Bandit yazılımı ücretsiz bir Rss okuyucu yazılım. Bu yazılım ile beğendiğiniz siteleri ekleyebilir tek bir tuşla beğendiğiniz sitelerdeki yeni haberlere erişebilirsiniz.
Kolay teknolojik bilgiler Rss Linki ( Rss sayfamız kaldırılmıştır.)
https://www.kolayteknolojikbilgiler.com/feed
Yeni ye tıklayıp yukarıdaki linki adres çubuğuna kopyalayıp eklediğinizde, Kolay teknolojik bilgilere yeni eklenen paylaşım ve haberleri bu yazılım üzerinden öğrenebileceksiniz.
Gereksinimler
Net Framework 3.5
İndirme Bağlantısı
https://sourceforge.net/projects/rssbandit/files/RssBandit1.9.0.1002installer.zip/download
Ana Sayfa
https://rssbandit.org
21.04.2022 tarihinde yazımızdaki linkler güncellenmiştir.

Etiketler : programlar yazılımlar program indir yazılım indir rss yazılımları rss okuyucu rss okuyucu yazılımları rss bandit Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.