Pst dosyasının şifresini nasıl buluruz? PstPassword

25.09.2018 - Okunma Sayısı : 695
Pst dosyasının şifresini nasıl buluruz? PstPassword
Outlook pst dosyanıza şifre varsa ve girdiğiniz şifreyi hatırlamıyor, bulamıyorsanız PstPassword programı işinizi görebilir. Bugün bir tanıdığımın başına bu durum geldi ve sorunu pstpassword uygulamasıyla çözdüm.
Ekran Görüntüsü

Aşağıdaki link sıkıştırılmış portable uygulamadır, dilerseniz yazılımcının internet sitesinden kurulum dosyasını da indirip, yükleyebilirsiniz.
İndirme Bağlantısı
https://www.nirsoft.net/toolsdownload/pstpassword.zip
Ana Sayfa
https://www.nirsoft.net/

Etiketler : programlar pst programları mail pst şifresi pst şifresi outlook şifre outlook pst ofis yazılımları pstpassword yazılımlar nasıl yapılır Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.