Programsız fotoğraf arka planı nasıl kaldırılır? – remove.bg

03.02.2020 - Okunma Sayısı : 778
Programsız fotoğraf arka planı nasıl kaldırılır? – remove.bg
Merhaba arkadaşlar
Bu yazımda sizlere internet’te gördüğüm faydalı bir siteden bahsedeceğim
Ne işe yarıyor?
Fotoğrafların istemediğiniz arka planlarını siz photoshop veya alternatiflerini kullanmadan otomatik olarak kaldırıyor.
Arka planı boşaltarak png olarak resmi kaydetmenize olanak sağlıyor.
https://www.remove.bg/ adresine giriyoruz.
Upload Image yazan yere tıklıyorsunuz.
Arka planını silmek istediğiniz fotoğrafı seçiyorsunuz.
İşlem tamamlandıktan sonra size yukardaki gibi  işlem sonucunu gösterecektir.İndirmek için Download yazan yere tıklıyorsunuz.
 Uygulamalı Video


 Kısa Video
https://www.youtube.com/shorts/u9j6KdvcxFs

Etiketler : nasıl yapılır remove removebg arka plan kaldırma fotoğraf siteleri faydalı siteler Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :
İsim Soyisim : Me***** Er*****
çok teşekkürler, pratik bir araç.. Böyle paylaşımları arttırırsanız çok güzel olur.

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.