Program Kaldırma Aracı : Wise Program Uninstaller 2.3.4

28.03.2019 970

Program Kaldırma Aracı : Wise Program Uninstaller 2.3.4

Wise Program Uninstaller 2.3.4 ,Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar için denetim masasındaki program ekle kaldır aracı işlevini gören alternatif  bir yazılım kaldırma programı.Yazımın sonunda indirme bağlantıları mevcuttur.

Yazılım incelemelerim

Yazılımı kurarken reklam amaçlı farklı bir program kurulumu önermiyor.  Bu güzel birşey çünkü birçok yazılım indirilip kuruluma geçildiği zaman alakasız farklı yazılımlarında faydalı olabileceğini önererek sizin kurmanızı sağlıyor.Buda hem bilgisayarınızda  fazla program yükleyerek yer kaplıyor, hem de sistemi hantallaştırıyor.

Programı açtığımda karşıma türkçe bir arayüz çıkıyor

Güvenli kaldırma ve zorla kaldırma gibi iki kaldırma seçeneği mevcut.

Güvenli kaldırmayı tıkladığımda Normal programın kendi uninstal yazılımını açıyor.Burdan kaldırma işlemi gerçekleşiyor.Gerçekleştikten sonra Wise Program Uninstaller bu Programla ile girilen kayıt girdileri ve dosyalar adında bir pencere çıkarıyor.

Karşınıza çıkan dosyalar veya kayıt girdilerini silip yazılımı kaldırabiliyorsunuz.Önemli dosya olduğunu düşündüklerinizin yanındaki tik işaretini kaldırıp silinmemesini sağlayabiliyorsunuz.

Normal yolla kaldırılamayan yazılımlarınız varsa zorla kaldırmaya tıklayarak yazılımı kaldırabilirsiniz.

Zorla kaldırımda yine yazılımla ilişkili dosyaları, klasörleri ve kayıt girdilerini analiz eder

ve bunun sonucunda size bir liste çıkartır.Kaldırılacak silineceklerle dolu bir liste gösterir.

Bu listede önemli olan dosyalar varsa dilerseniz tik işaretini kaldırabilir ve kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sitesinde Windows XP, Vista, Win7/8/10 işletim sistemlerinde çalıştığı yazıyor.Ben hem windows 7 hemde windows 10 da yükledim ve kullandım herhangi  bir problem yaşamadım.

Bu yazılım bana göre birçok alternatifinden daha iyi bir yazılım.

Yazılımı https://www.wisecleaner.com/ adresinden indirdim.

İndirmek için tıklayınız

Portable versiyonunu indirmek için tıklayınız


Etiketler : programlar yazılımlar kaldırma araçları program kaldırma araçları wise program uninstaller uninstaller yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez