Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller

15.12.2018 605

Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller
Bu yazımda Absolute Uninstaller yazılımını inceledim. Absolute Uninstaller programı Windows’un denetim masasındaki program kaldırma aracı işlevini gören alternatif bir yazılım kaldırma programıdır. Bu programın birçok alternatifi bulunmaktadır.
Öncelikli olarak uyarıyım programı kurarken işaretlediğiniz tiklere dikkat edin. Genelde herkes programın biran önce kurulması için hızlı hızlı next (ileri) basıyor.Bunun sonucunda program kuruluyor, ama yanında birçok gerekli veya gereksiz programda kuruluyor.
Ben yazılımın free(ücretsiz) versiyonunu kurdum.indirme bağlantısındaki linkte ücretsiz versiyonudur. Dilerseniz pro versiyonunuda satın alıp kullanabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü
 Absolute Uninstaller
Programda ilk gözüme çarpan şey türkçe olması.Yani okuduğunuzu anlayabiliyorsunuz.
Toplu kaldırma özelliği beni etkiledi denedim aynı anda iki yazılımında uninstall ekranı açıldı.Windows’un kendi yazılım kaldırma ekranında birini kaldırdığınızda diğerinide kaldırmanızı engelliyor.Birini başlattığınızda diğerinide başlatmak için ilkinin bitmesini beklemelisiniz.
Girişi kaldır seçeneği var bu seçeneğini test ettim girişi kaldır a tıkladığınızda programınız denetim masasındaki yüklü programlar listesinde görünmüyor.ancak programın dosyaları olduğu gibi bilgisayarınızda kalıyor.kaldırılmış girişleri düzen kısmından yeniden girişten geri listeye alabiliyorsunuz.
İndirme Bağlantısı
http://download.glarysoft.com/ausetup.exe
Ana Sayfa
https://www.glarysoft.com/

Etiketler : programlar yazılımlar kaldırma araçları program kaldırma araçları Absolute Uninstaller uninstaller yazılımları

Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez