Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller

15.12.2018 - Okunma Sayısı : 686
Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller
Bu yazımda Absolute Uninstaller yazılımını inceledim. Absolute Uninstaller programı Windows’un denetim masasındaki program kaldırma aracı işlevini gören alternatif bir yazılım kaldırma programıdır. Bu programın birçok alternatifi bulunmaktadır.
Öncelikli olarak uyarıyım programı kurarken işaretlediğiniz tiklere dikkat edin. Genelde herkes programın biran önce kurulması için hızlı hızlı next (ileri) basıyor.Bunun sonucunda program kuruluyor, ama yanında birçok gerekli veya gereksiz programda kuruluyor.
Ben yazılımın free(ücretsiz) versiyonunu kurdum.indirme bağlantısındaki linkte ücretsiz versiyonudur. Dilerseniz pro versiyonunuda satın alıp kullanabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü
 Absolute Uninstaller
Programda ilk gözüme çarpan şey türkçe olması.Yani okuduğunuzu anlayabiliyorsunuz.
Toplu kaldırma özelliği beni etkiledi denedim aynı anda iki yazılımında uninstall ekranı açıldı.Windows’un kendi yazılım kaldırma ekranında birini kaldırdığınızda diğerinide kaldırmanızı engelliyor.Birini başlattığınızda diğerinide başlatmak için ilkinin bitmesini beklemelisiniz.
Girişi kaldır seçeneği var bu seçeneğini test ettim girişi kaldır a tıkladığınızda programınız denetim masasındaki yüklü programlar listesinde görünmüyor.ancak programın dosyaları olduğu gibi bilgisayarınızda kalıyor.kaldırılmış girişleri düzen kısmından yeniden girişten geri listeye alabiliyorsunuz.
İndirme Bağlantısı
http://download.glarysoft.com/ausetup.exe
Ana Sayfa
https://www.glarysoft.com/

Etiketler : programlar yazılımlar kaldırma araçları program kaldırma araçları Absolute Uninstaller uninstaller yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.