Program Kaldırma Aracı : Absolute Uninstaller


Yazı Tarihi : 15.12.2018 Okunma Sayısı : 382


Bu yazımda Absolute uninstaller yazılımını inceledim.Absolute uninstaller programı windows’un denetim masasındaki program kaldırma aracı işlevini gören alternatif  bir yazılım kaldırma programı.Bu programın birçok alternatifi bulunmaktadır.

İndirmek için tıklayınız

Öncelikli olarak uyarıyım programı kurarken işaretlediğiniz tiklere dikkat edin. Genelde herkes programın biran önce kurulması için hızlı hızlı next (ileri) basıyor.Bunun sonucunda program kuruluyor, ama yanında birçok gerekli veya gereksiz programda kuruluyor.

Ben yazılımın free(ücretsiz) versiyonunu kurdum.indirme bağlantısındaki linkte ücretsiz versiyonudur.Dilerseniz pro versiyonunuda satın alıp kullanabilirsiniz.

Programda ilk gözüme çarpan şey türkçe olması.Yani okuduğunuzu anlayabiliyorsunuz.

Toplu kaldırma özelliği beni etkiledi denedim aynı anda iki yazılımında uninstall ekranı açıldı.Windows’un kendi yazılım kaldırma ekranında birini kaldırdığınızda diğerinide kaldırmanızı engelliyor.Birini başlattığınızda diğerinide başlatmak için ilkinin bitmesini beklemelisiniz.

Girişi kaldır seçeneği var bu seçeneğini test ettim girişi kaldır a tıkladığınızda programınız denetim masasındaki yüklü programlar listesinde görünmüyor.ancak programın dosyaları olduğu gibi bilgisayarınızda kalıyor.kaldırılmış girişleri düzen kısmından yeniden girişten geri listeye alabiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız

Ana Sayfa


Etiketler :

  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez