iletisim@kolayteknolojikbilgiler.com
Cumartesi, Ocak 23, 2021
Kolay Teknolojik Bilgiler

Php Dijital Günlük yazılımı

629kez okundu.

Projeme başlamama sebep olan şey basit bir günlük tutma isteğimdi.Temiz bir şekilde defter kitap tutamadığım için bunu bilgisayar veya web ortamında yapmak istedim.Sonunda projemi hem web ortamında hemde bilgisayarda tutabileceğim bir şekilde yapmaya karar kıldım.Php kullanarak projemi gerçekleştirdim.

Php dijital günlük sisteminde Php, Mysql ve Boostrap kullandım.Eski version php, bilmeme rağmen bu sitemi php’nin yeni versiyonunda gerçekleştirdim.

Günlük yeni kayıt sayfasında tarih, o gün yaptıklarınızı yazabileceğiniz içerik ve O günü ilerde hatırlamak için kısa bir not girebileceğiniz 3 alan koydum.İstesem daha çok alan koyabilirdim, ancak o zaman günlük giren kullanıcıyı koymuş olduğum fazla alanları doldurmak (hergün hergün) sıkabilirdi.

Hazırladığım dijital günlük yazılımın ana sayfası böyle görünüyor.Ana sayfada Neler var?Yeni bir günlük yazmak için  Günlük yaz butonu var.Günlüğün tarihi ve o günü hatırlatan kısa bir not  sekmesi varSolda ise merak ettiğiniz günün sağındaki göz işareti var üstüne gelince Oku yazar  buna tıklayarak o gün hakkındaki detayları edinebilirsiniz.

Sayfanın en altındada toplam girilen günlük kaydını görebilirsiniz

Bu projeyi 100TL ücretle edinebilir ve kendi ihtiyaclarınıza göre düzenleyebilirsiniz.


Leave a Response