Philips 192e Kontrol menüsü kilitli uyarısı nasıl kaldırılır?

21.03.2020 - Okunma Sayısı : 981
Philips 192e Kontrol menüsü kilitli uyarısı nasıl kaldırılır?
Philips 192e monitör kullanırken kontrol menüsü kilitli (ingilizcesi monitor controls locked ) uyarısı aldım.
Sorunu internette yaptığım araştırma sonucunda şöyle giderdim:
Menü tuşu ve yukarı ok işareti olan yere basılı tutarak 10 saniye bekledim. Kilitli yazısı çıktı. Tekrar aynı işlemi yaptıktan sonra düzeldi.
Eklemek istediğiniz olursa bunu yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Etiketler : monitör nasıl yapılır philips philips 192e problem çözümleri Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.