Personal Backup Yedek alma yazılımı

06.10.2018 - Okunma Sayısı : 510
Personal Backup Yedek alma yazılımı
Bilgisayarda kullandığımız birçok önemli dosya var. Dosyalarımızın bozulmasını ve kaybolmasını tabi ki istemeyiz. Bunun için bu dosyaları yedeklememiz gerekir ki bu işlemide birçok kullanıcı yapmıyor yada sürekli başka zamana erteliyor. Çoğu zamanda iş işten geçtikten sonra keşkelerle fark ediliyor.
Ekran Görüntüsü

Personal backup programı cobian backup programı gibi aslında tamda bu noktada iş görüyor sizin yerinize o yedek alıyor. siz programa neyi yedekleyeceğini, nereye yedekleyeceğini, nasıl yedekleyeceğini, ne zaman yedekleyeceğini ve benzeri birçok niteliktekileri görev olarak giriyorsunuz. oda arka planda çalıştığı sürece sizin verdiğiniz işi yapıyor.
programın cobian backup tan artısı ağ üzerindeki paylaşıma açılan dosyaların yedeğini alabiliyor.
eksisi programın henüz Türkçe dil desteklememesi
Ana Sayfa
http://personal-backup.rathlev-home.de
32 bit indirme bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
64 bit indirme bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
03.04.2022 tarihinde indirme bağlantısının çalışmadığı fark edilerek güncellenmiştir. Linkler çalışmaktadır.

Etiketler : programlar program indir yazılımlar yedekleme personal backup yedek alma yazılımları yedekleme programları yedekleme yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.