Pdf Binder uygulamasını kullanarak PDF birleştirme nasıl yapılır

11.12.2022 - Okunma Sayısı : 716
Pdf Binder uygulamasını kullanarak PDF birleştirme nasıl yapılır
Bu videoda sizlere Pdf Binder uygulamasını kullanarak PDF birleştirme nasıl yapılır, uygulamalı olarak gösterdim. İyi Seyirler
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Ana Sayfa
https://code.google.com/archive/p/pdfbinder/
İndirme Bağlantısı
https://code.google.com/archive/p/pdfbinder/
Ekran Görüntüsü
PdfBinder
Uygulamayı Kurun
PdfBinder uygulamasını açın.
Birleştirmek istediğiniz pdfleri mouse ile seçerek pdfbinder uygulama penceresine bırakın.
Bind butonuna tıklayarak, istediğiniz isimde kaydedin.

Etiketler : pdf pdfbinder pdf binder pdf birleştirme pdf araçları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.