• Sitemiz Güncellendi! Ulaşmak istediğiniz içeriğe arama yaparak erişim sağlayabilirsiniz.
 • Otomatik masaüstü arka plan değiştirici Any Wallpaper  Yazı Tarihi : 31.05.2019

  Okunma Sayısı : 102


  Bu yazımda sizlere Any wallpaper programından bahsedeceğim.Hepimiz genelde bir fotoğrafı masaüstü arka plan resmimiz yaparız.Ve uzun süre aynı resmi kullanırız.Ya da windowsun klasik resimlerini slayt halinde kullanırız.

  Program ne işe yarıyor

  Bu program ile Resimler Sizin belirlediğiniz saatte ve dakikadasıradan veya rastgele sizin belirlediğiniz resimleri otomatik olarak arkaplan resminiz yapıyor.

  veya

  Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız ağda kullanılan tüm bilgisayarlarda tek bir resim olsun istiyorsanız, bu yazılımı tüm bilgisayarlara yükleyerek arka plan resmini ağda paylaşıma açtığınız tek bir resim olarak ayarlayabilirsiniz.Resmi değiştirdiğinizde ağdaki tüm bilgisayarlarında sırayla resmi değişir.

  Ücretsiz  bir yazılım.

  Türkçe değil ancak Kullanımı kolay, gayet ve basit

  Kurulumda ekstra program kurmamı(reklam) önermedi.Buda güzel birşey.Ekstra kurulan programlar çoğu zaman bilgisayarın performansını olumsuz etkiliyor.

  Saat ve dakika belirleyebiliyorsunuz

  Sıralamayı rastgele yapabiliyorsunuz.

  Benim kullanımımda bilgisayarımı yavaşlatmadı.

  Ortalama , uzatma gibi seçenekleri mevcut.

  Ağdaki bir dosyayı ekleyebiliyorsunuz.

  Birçok windows sürümünde denedim xp, 7, 10 herhangi bir problemle karşılaşmadım.

  İndirme Bağlantısı

  https://download.cnet.com/Any-Wallpaper/3001-2336_4-10706912.html

   

  Yorumlarınızı bekliyorum.


  Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
  Uyarılar :kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır