Otomatik masaüstü arka plan değiştirici Any Wallpaper

31.05.2019 - Okunma Sayısı : 1475
Otomatik masaüstü arka plan değiştirici Any Wallpaper
Bu yazımda sizlere Any wallpaper programından bahsedeceğim. Hepimiz genelde bir fotoğrafı masaüstü arka plan resmimiz yapar ve uzun süre aynı resmi kullanırız. Ya da Windows'un klasik resimlerini slayt halinde kullanırız
Program ne işe yarıyor
Bu program ile Resimler Sizin belirlediğiniz saatte ve dakikada, sıradan veya rastgele sizin belirlediğiniz resimleri otomatik olarak arkaplan resminiz yapıyor.
Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız ağda kullanılan tüm bilgisayarlarda tek bir resim olsun istiyorsanız, bu yazılımı tüm bilgisayarlara yükleyerek arka plan resmini ağda paylaşıma açtığınız tek bir resim olarak ayarlayabilirsiniz. Resmi değiştirdiğinizde ağdaki tüm bilgisayarlarında sırayla resmi değişir.
Programın Ekran Görüntüsü

Ücretsiz  bir yazılım.
Türkçe değil ancak Kullanımı kolay ve basit
Kurulumda ekstra program kurmamı(reklam) önermemesi güzel. Ekstra kurulan programlar çoğu zaman bilgisayarın performansını olumsuz etkiliyor.
Saat ve dakika belirleyebiliyorsunuz.
Sıralamayı rastgele yapabiliyorsunuz.
Benim kullanımımda bilgisayarımı yavaşlatmadı.
Seçtiğiniz resimleri ortalama , uzatma gibi seçenekler mevcut.
Ağdaki bir dosyayı ekleyebiliyorsunuz.
Birçok Windows sürümünde denedim xp, 7, 10 herhangi bir problemle karşılaşmadım.
İndirme Bağlantısı
https://download.cnet.com/Any-Wallpaper/3001-2336_4-10706912.html

Etiketler : programlar yazılımlar arka plan değiştirme otomatik arka plan değiştirme wallpaper yazılımları wallpaper programları any wallpaper Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.