Opera Web Browser 56Yazı Tarihi : 05.11.2018

Okunma Sayısı : 159


Opera browser, internet explorer, edge, chrome, firefox ve safari gibi web tarayıcılara çok iyi bir alternatiftir.Kolay bir arayüze sahiptir.Türkçe dil desteği vardır.

İncelemelerim 

  • Tarayıcıda Sol taraftaki menüde whatsapp ve facebook mesenger butonları var.Whatsapp ve facebook üzerinden sohbet etmeyi daha kolay hale getirmişler.
  • Hızlı erişim özelliğini özelleştirebiliyorsunuz.En çok kullandığınız web sayfalarını hızlı erişime ekleyebiliyorsunuz.
  • Hızlı erişim arka plan resminizide kendiniz seçebiliyorsunuz.
  • Eğer tarayıcının menüleri gözünüze çok parlak geliyorsa kolay kurulum menüsünde sizin için dark mode ( karanlık mod ) var.

 

İndirme Bağlantısı (Windows için)

https://www.opera.com/computer/thanks?ni=stable&os=windows

Ana Sayfa

https://www.opera.com


-> Yorumlar

Kalan Karakter :

Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır