Opera Web Browser 56

05.11.2018 - Okunma Sayısı : 674
Opera Web Browser 56
Opera browser, internet explorer, edge, chrome, firefox ve safari gibi web tarayıcılara çok iyi bir alternatiftir. Kolay bir ara yüze sahiptir. Türkçe dil desteği vardır.
İncelemelerim
Tarayıcıda Sol taraftaki menüde whatsapp ve facebook mesenger butonları var. Whatsapp ve facebook üzerinden sohbet etmeyi daha kolay hale getirmişler.
Hızlı erişim özelliğini özelleştirebiliyorsunuz. En çok kullandığınız web sayfalarını hızlı erişime ekleyebiliyorsunuz.
Hızlı erişim arka plan resminizi de kendiniz seçebiliyorsunuz.
Eğer tarayıcının menüleri gözünüze çok parlak geliyorsa kolay kurulum menüsünde sizin için dark mode ( karanlık mod ) var.
İndirme Bağlantısı (Windows için)
https://www.opera.com/computer/thanks?ni=stable&os=windows
Ana Sayfa
https://www.opera.com

Etiketler : nasıl yapılır web web browser programlar web browserlar opera opera indir program indir yazılım indir Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.