Oluşturmuş olduğumuz google grupları nasıl silinir?

15.07.2018 - Okunma Sayısı : 699
Oluşturmuş olduğumuz google grupları nasıl silinir?

Bugünkü yazımda google gruplar kullanarak oluşturduğumuz bir grubu nasıl kaldırabiliriz bunu ekran görüntüleri alarak size tarif etmeye çalıştım.

Ekran görüntülerinde önemli noktaları işaretledim.(sitelerde çıkan bütün uyarıları dikkatlice okuyunuz) Resimleri büyütmek için üstüne tıklayabilirsiniz. kolay gelsin.

ilk önce google gruplarına giriş yapıyoruz.

https://groups.google.com/

daha sonra oluşturmuş olduğumuz grubun altındaki yönet yazan yere tıklıyoruz.

sağ taraftaki menüde yer alan Bilgiler yazan yere tıklıyoruz.

açılan sekmede Gelişmiş yazan yere tıklıyoruz.

Karşınıza çıkan ekranda bu grubu sil yazan yere tıklıyoruz.

Grup silme işlemi kalıcıdır. Hala kararlımısın diye soruyor. Eminseniz Grubu sil butonuna tıklıyorsunuz.

kolay gelsin.

2.YÖNTEM

Benim paylaşımım işe yaramadıysa alternatif olarak Google’ın bu konuda paylaştığı dökümanın linki aşağıdadır.

https://support.google.com/groups/answer/2646833?hl=tr

kolay gelsin.

 


Etiketler : google grupları web nasıl yapılır google groups Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.